Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši,

Sindikat naše šole se je pridružil splošni stavki vzgoje in izobraževanja, ki bo v sredo, 9. 3. 2022, zato bo šola zaradi stavke zaprta. S stavko želijo zaposleni izraziti nestrinjanje z neprimernim odnosom Vlade RS do področja vzgoje in izobraževanja ter nesprejemljivim vrednotenjem dela, ki ga opravljajo zaposleni v šolstvu. V pripetku vam pošiljamo obvestilo glavnega stavkovnega odbora SVIZ-a.

Ker se zavedamo, da bo zaprtje šol  povzročilo težave glede varstva otrok, bomo na šoli organizirali nujno varstvo za učence od 1. do 5. razreda, za katere starši ne morete zagotoviti drugačne oblike varstva. Prosimo vas, da razrednikom sporočite, če boste potrebovali varstvo za vašega otroka. V pripetku pošiljamo prijavnico, ki naj jo vaš otrok prinese v šolo  do ponedeljka, 7. 3. 2022.

Nujno varstvo ne bo vključevalo pouka, tega dne bodo odpadle tudi interesne dejavnosti, ki sicer potekajo na šoli.

V primeru, da bi se napovedana stavka preklicala, vas bomo o tem pravočasno obvestili.

Vsem staršem se vnaprej zahvaljujemo za razumevanje.

Lep pozdrav.

Emil Velikanje                                                   Damijana Gustinčič, prof. spec.
sindikalni zaupnik                                                            ravnateljica

Ste že prebrali?

Popravni izpiti

Popravni izpiti

9. razred 1. izpitni rok: od 17. junija do 1. julija 2024 Zap št. DATUM URA PREDMET 1. 1. 7. 2024 pisni del: 8.00ustni...

Dostopnost