Skoči na glavno vsebino

Na slavnostni seji Občinskega sveta Občine Divača so bila v petek, 28. junija 2024, podeljena priznanja in plakete Občine Divača za leto 2024. Priznanji Občine Divača sta prejela Mirko Martinčič in Strelsko društvo Vremščica, plaketo pa je, poleg Andreje Dubrovič Mihelj in Denisa Mariona, prejela tudi ravnateljica naše šole Damijana Gustinčič za strokovno in srčno vodenje šole ter uvajanje inovativnih načinov izobraževanja za učence s težavami na čustveno-vedenjskem področju.

Ravnateljica Damijana Gustinčič se je ob tem zahvalila predlagateljici in Občini Divača za zaupanje v dobro delo divaške šole. Pri tem je poudarila, da je za plaketo zaslužen celotni učiteljski zbor in ostali zaposleni, ki po svojih najboljših strokovnih močeh in srčnosti želimo zagotavljati varno in spodbudno učno okolje za vse učence matične šole v Divači in obeh podružničnih šol v Senožečah ter Vremah.

Ste že prebrali?

Planinski tabor pod Storžičem

Planinski tabor pod Storžičem

Letošnji planinski tabor, ki ga je organiziralo Planinsko društvo Sežana, je potekal med 8. in 12. julijem na zahodnem...

Počitniško varstvo

Počitniško varstvo

Poletje je že tu in s tem tudi čas počitnic, ko se otroci najraje zabavajo in uživajo v brezskrbnih dneh. Za starše pa...

Dostopnost