Telefon: +386 5 7318 800
 

Interesne dejavnosti

1., 2. in 3. razred


NAZIV DEJAVNOSTI RAZRED MENTOR URNIK
1.     Pravljični krožek 1. r. Nela Subič četrtek, 6. ura
2.     Šolski vrt, gospodinjski krožek 3. r. Barbara Jazbec ponedeljek, 6. ura
3.     Računalniški krožek 3. r. Tanja Mljač petek, 7. ura
4.     Dramski krožek 2., 3. r. Lidija Uršič, Jožica Ivančič petek, 6. ura
5.     Dramski krožek 2., 3. r. Lidija Uršič ponedeljek, 6. ura
6.     Oblikovni krožek 2., 3. r. Martina Križman Tavčar petek, 6. ura
7.     Italijanščina 1. r. Alma Volk torek, 6. ura
8.     Italijanščina 2. r. Alma Volk torek, 5. ura
9.     Italijanščina 3. r. Alma Volk sreda, 7. ura
10.  Športni krožek 2., 3.r. Danijel Malnar sreda, 7. ura
11.  Športni krožek 1. r. Barbara Rodica petek, 5. ura
12.  Korektivna ŠVZ 2. r. Danijel Malnar sreda, 6. ura
13.  Pevski zbor 2. r. Ada Škamperle torek, četrtek, 6. ura
14.  Pevski zbor 1. r. Ada Škamperle torek, 5. ura
15.  Bralna značka 1.- 3. r. razredničarke po dogovoru
16.  Lutkovni krožek 1. r. Bernarda Rebec petek, 6. ura
17.  Pravljično–lutkovni krožek 2., 3. r. Tatjana Živec ponedeljek, 7. ura
18.  Planinski krožek 2., 3. r. Barbara Rodica po dogovoru

 4. in 5. razred


NAZIV DEJAVNOSTI RAZRED MENTOR URNIK
1.     Šolski vrt, gospodinjski krožek 4. in 5. r. Barbara Jazbec ponedeljek, 6. ura
2.     Likovni krožek 4. in 5. r. Andreja Trobec sreda, 7. ura
3.     Kamnoseški 4. – 5.r. Danila Grželj četrtek, 6. In 7. ura (izmenično na 14 dni z raziskovalnim krožkom)
4.     Vesela šola 5. r. Andreja Trobec torek 7. ura
5.     Angleška bralna značka 5. r. Ester Satmari po dogovoru
6.     Pevski zbor 4. in 5. r. Ada Škamperle torek, četrtek, 6. ura
7.     Bralna značka 4. in 5. r. razredničarke po dogovoru
8.     Raziskovalne delavnice 4. in 5. r. Danila Grželj četrtek, 6. In 7. ura (izmenično na 14 dni s kamnoseškim krožkom)
9.     Korektivna ŠVZ 4. in 5. r. Danijel Malnar sreda, 6. ura
10.  Športni krožek 4. in 5. r. Borut Sila ponedeljek, 7. ura
11.  Dramski krožek 4. in 5. r. Lidija Uršič, Jožica Ivančič petek, 6. ura
12.  Dramski krožek 4. in 5. r. Lidija Uršič ponedeljek, 6. ura
13.  Jamarski krožek 5. r. Zunanji izvajalci PŠJ
14.  Turistični krožek 4. in 5. r Lucija P. Mahorčič po dogovoru
15.  Strelski krožek 5. r Strelsko društvo Vremščica
16.  Računalniški krožek 4. r. Tanja Mljač petek, 7. ura
17.  Kolesarski krožek 5. r. Danijel Malnar po dogovoru
18.  Planinski krožek 4. in 5. r Barbara Rodica po dogovoru

6., 7., 8. in 9. razred


NAZIV DEJAVNOSTI RAZRED  MENTOR URNIK
1.     Kamnoseški 6.r. Danila Grželj četrtek, 6. In 7. ura (izmenično na 14 dni z raziskovalnim krožkom)
2.     Naravoslovni krožek 6. in 8. r. Mirjam Trampuž po dogovoru
3.     Angleška bralna značka 6. – 9. r. Ester Satmari po dogovoru
4.     Angleška bralna značka 7. – 9. r. Janja Černe po dogovoru
5.     Športni krožek fantje (košarka) 6.- 9. r. Borut Sila četrtek, 7. ura
6.     Športni krožek dekleta (nogomet) 6. do 9. r. Danijel Malnar petek, 7. ura
7.     Od črke do besede in slike 6. do 9. r. Suzana Kavčič četrtek, 6. ura
8.     Bralna značka 6. do 9. r. Boris Mahnič torek, 6. ura
9.     Bralna značka 6. do 9. r. Vilma Kres sreda, 6. ura
10.  Dramski krožek 6. do 9. r. Vilma Kres torek, 7. ura
11.  Vzgoja za medije (delavnica) 6. do 9. r. Vilma Kres petek, 6. ura
12.  Geografski krožek 6. – 9. r. Vesna Marjanovič torek, 7 ura
13.  Pevski zbor 6. do 9. r. Ada Škamperle pon, tor, sred, čet. 7. ura
14.  Kamišibaj, likovne ustvarjalnice 6. do 9. r. Vesna Marion četrtek, 6. ura
15.  Logika 6 6. r. Janja Bric Pečar petek, 6. ura
16.  Korektivna ŠVZ 6. r. Danijel Malnar sreda, 6. ura
17.  ISP Fizika 8. in 9. r. Janja Bric Pečar petek, 7. ura
18.  Tehniški krožek 6. r. Emil Velikanje sreda, 6. ura
19.  Raziskovanje domačega kraja 7. do 9. r. Lucija P. Mahorčič po dogovoru
20.  Strelski krožek 6. do 9. r. Strelsko društvo Vremščica
21.  Jamarski krožek 6. in 7. r. Zunanji izvajalci PŠJ
23. Gledališko-filmski krožek 7. do 9.r. Tanja Trebec Benedejčič po dogovoru
24. Novinarski krožek 6. do 8. r. Alenka Tomazin sreda, 7. ura
24.  Vesela šola 6. r. Andreja Trobec torek, 6. ura