Šola v naravi

Šola v naravi predstavlja pomembno obogatitev vzgojno-izobraževalnega dela z učnega, socializacijskega, zdravstvenega, športno-rekreativnega vidika in z vidika poglabljanja stika z naravo in vzpostavljanja pravilnega odnosa do nje.

Za učence 2. razreda  bo organiziran 20 urni tečaj plavanja v Termah Olimie v Podčetrtku od 27. maja do 31. junija 2019.

Učenci 4. razreda  bodo znanje plavanja utrdili v na Debelem Rtiču od 8. do 12. aprila 2019.

Učenci 6.  razreda bodo v ZIMSKI ŠOLI opravili tečaj alpskega smučanja. Program bomo izpeljali  v CŠOD v Planici od 4. do 8. marca 2019.

Za učenci 8. razreda bo organiziran NARAVOSLOVNI TEDEN z elementi planinstva in naravoslovja v CŠOD Soča, od 10. do 14. junija 2019.

Starši, ki bi imeli težave s plačilom, bodo lahko, v skladu s Pravilnikom o subvencionirani šoli v naravi, subvencijo uveljavljali že septembra ali naknadno, po potrebi.