Šola v naravi

Šola v naravi predstavlja pomembno obogatitev vzgojno-izobraževalnega dela z učnega, socializacijskega, zdravstvenega, športno-rekreativnega vidika in z vidika poglabljanja stika z naravo in vzpostavljanja pravilnega odnosa do nje.

Za učence 2. razreda bo organiziran 20 urni tečaj plavanja v Termah Olimia v Podčetrtku od 28. maja do 1. junija 2018.

Učenci 4. razreda bodo znanje plavanja utrdili v na Debelem Rtiču od 9. do 13. aprila 2018.

Učenci 6. razreda bodo v ZIMSKI ŠOLI opravili tečaj alpskega smučanja. Program bomo izpeljali v Smučarskem centru Cerkno od 5. do 9. februarja 2018.

Za učence 8. razreda bo organiziran NARAVOSLOVNI TEDEN z elementi planinstva in naravoslovja v CŠOD Bohinj, od 14. do 18. maja 2018.

Starši, ki bi imeli težave s plačilom, bodo lahko, v skladu s Pravilnikom o subvencionirani šoli v naravi, subvencijo uveljavljali že septembra v sklopu drugih socialnih pomoči ali naknadno – po potrebi.