Telefon: +386 5 7318 800
 

Valeta 2021

Foto: Jožica Zafred

V  torek,  15. junija 2021, se je 45 devetošolcev poslovilo od osnovnošolskih klopi naše šole. Ta pomemben mejnik v njihovem življenju so obeležili z valeto, ki se je zgodila v petek, 18. 6. 2021, na dvorišču Škrateljnove domačije.  Pester nabor točk je prispeval h kvalitetni predstavitvi valetantov, različnih znanj in sposobnosti. Kot tradicija veleva, je začetek kulturne prireditve predstavljal plesni del s predstavitvijo različnih plesov pod mentorstvom športnih pedagogov, Boruta in Danijela.  Starše in učence je na začetku nagovorila ravnateljica ga. Damijana Gustinčič.

V nadaljevanju programa so devetošolci predstavili svoje vsestranske talente, med katerimi ni manjkalo plesnih, gimnastičnih, športnih, instrumentalnih in pevskih točk. Za slavnosten zaključek valete pa so devetošolci zapeli svojo himno. Ob koncu programa so najbolj uspešni devetošolci dobili tudi posebna priznanja. Priznanje učiteljskega zbora z nagrado je prejela Alja Blažič, priznanje občine z nagrado pa Maja Suša. Po podelitvi priznanj je sledila zahvala staršev. V njihovem imenu sta jo je podala g. Primož Grižon in g. Iztok Grandič ter se zahvalila učiteljem in ostalim delavcem šole za devetletno delo.

(Skupno 920 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 

Deli