Telefon: +386 5 7318 800
 

Hura, počitnice!

Dragi učenci,

prišel je težko pričakovani čas, ko smo šolsko leto 2020/2021 pripeljali do konca.  Izpeljali smo mnoge dejavnosti, aktivnosti in učne cilje, razmišljali smo na izvirne in drugačne načine, iskali nove poti, se prepuščali čarom modrosti, predvsem pa se vedno znali ustaviti in zazreti vase. Letošnje leto je bilo drugačno šolsko leto, a smo se vsi dobro zavedali, da na življenjskem popotovanju ni ravnih poti: vse se namreč vzpenjajo in spuščajo. Te dni vam zato že mahamo iz učilnic, ki bodo nekaj časa samevale in čakale tudi nove radovedneže.

Do takrat pa vam pošiljamo galerijo utrinkov zadnjega šolskega dne, na katerem smo se izredno zabavali ob šaljivih športnih igrah, dan pa smo zaključili v učilnici z ogledom gledališke predstave in podelitvijo spričeval. Do ponovnega snidenja v mesecu septembru vam iskreno želimo mirne in sproščujoče počitnice.

Vaše učiteljice

 

(Skupno 538 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 

Deli