Telefon: +386 5 7318 800
 

Interesne dejavnosti

1. – 3. razred

NAZIV DEJAVNOSTI

RAZRED

MENTOR

URNIK

Pravljični krožek

1.

Martina K. Tavčar

četrtek, 6. ura

Šolski vrt, gospodinjski krožek

3.–5.

Barbara Jazbec in
Nela Subič

sreda, 7. ura

Dramski krožek

2., 3.

Jožica Ivančič

ponedeljek, 6. ura

Likovni krožek

3.–5.

Andreja Trobec

petek, 6. ura

Italijanščina

1.

Alma Volk

torek, 5. ura

Italijanščina

2.

Alma Volk

petek, 5. ura

Italijanščina

3.

Alma Volk

torek, 6. ura

Športni krožek (košarka)

2., 3.

Borut Sila

torek, 7. ura

Korektivna ŠVZ

1.–6.

Danijel Malnar

četrtek, 7. ura

Otroški pevski zbor

1.

Martin Fabčič

četrtek, 5. ura

Pevski zbor

2.–5.

Martin Fabčič

torek in četrtek, 6. ura

Bralna značka

1.–3.

razredničarke

po dogovoru

Matematične igrarije

2.

Monika Frank

sreda, 6. ura

Pravljično-lutkovni krožek

2.

Tatjana Živec

četrtek, 6. ura

Mažoretke

2.–5.

Polona Šenkinc

sreda, 7. ura

Gojzarček

1.–3.

Barbara Rodica

po planu PD Sežana, izven pouka

 4. in 5. razred

NAZIV DEJAVNOSTI

RAZRED

MENTOR

URNIK

Šolski vrt

3.–5.

Barbara Jazbec in Nela Subič

sreda, 7. ura

Likovni krožek

3.–5.

Andreja Trobec

petek, 6. ura

Kamnoseški

4.–6.

Danila Grželj

četrtek, 6. in 7. ura, vsakih 14 dni

Angleška bralna značka

4., 5.

Anja Ferfila

po dogovoru

Pevski zbor

2.–5.

Martin Fabčič

torek in četrtek, 6. ura

Bralna značka

4., 5.

razredničarke

po dogovoru

Raziskovalne delavnice

4.–6.

Danila Grželj

četrtek, 6. in 7. ura, vsakih 14 dni

Korektivna ŠVZ

1.–6.

Danijel Malnar

četrtek, 7. ura

Dramski krožek

4., 5.

Lidija Uršič

ponedeljek, 6. ura

Robotika – mlajši (FLL Junior)

5.

Andreja Trobec

sreda, 7. ura

Kolesarski krožek

5.

Danijel Malnar

po dogovoru

Planinski krožek

4.–9.

Barbara Rodica

po planu PD Sežana, izven pouka

Klekljanje

5.–6.

Lucija P. Mahorčič

petek, 6. ura

Mažoretke

2.–5.

Polona Šenkinc

sreda, 7. ura

Nemščina za začetnike

4., 5.

Timea Gal

ponedeljek, 8.ura

Mali naravoslovni poskusi

4.

Tanja Mljač

ponedeljek, 7. ura

6. – 9. razred

NAZIV DEJAVNOSTI

RAZRED

MENTOR

URNIK

Kamnoseški

4.–6.

Danila Grželj

četrtek, 6. in 7. ura, vsakih 14 dni

Angleška bralna značka

6.–9.

Ester Satmari

po dogovoru

Angleška bralna značka

6.–9.

Janja Černe

po dogovoru

Športni krožek (košarka)

6.–9.

Borut Sila

petek, 6. ura

Športni krožek (rokomet)

6.–9.

Danijel Malnar

torek, 6. ura

Bralna značka

6., 7.

Boris Mahnič

torek, 6. in 7. ura

Bralna značka

8., 9.

Alenka Tomazin

po dogovoru

Dramski krožek

6.–9.

Vilma Kres

po dogovoru

Dramski krožek

6.–9.

Suzana Kavčič

ponedeljek, 7. ura

Geografski krožek

6.–9.

Tina Počkar

po dogovoru

Zgodovinski krožek

8., 9.

Lucija P. Mahorčič

ponedeljek, 7. ura

Pevski zbor

6.–9.

Ada Škamperle

pon., tor., sre., čet., 7.

Kamišibaj,           likovne ustvarjalnice

6.–9.

Vesna Marion

sreda, 7. ura oz. po dogovoru

Naravoslovne delavnice

7.–9.

Martina Vrabec

po dogovoru

Robotika

6.–9.

Emil Velikanje

po dogovoru

Elastomobil

6.–9.

Emil Velikanje

po dogovoru

Planinski krožek

4.–9.

Barbara Rodica

po planu PD Sežana, izven pouka

Klekljanje

5., 6.

Lucija P. Mahorčič

petek, 6. ura

Šolska mediacija

 

Anja Abram

po dogovoru z učitelji in učenci

Slaščičarski krožek

7.–9.

Monika Ščuka

ponedeljek, 6. ura

(Skupno 1.041 obiskov, današnjih obiskov 1)