Skoči na glavno vsebino

Šolo, ki je med počitnicami samevala in bila kar malo dolgočasna, so na prvi šolski dan spet napolnili otroški smeh, živahnost ter veselje. Nadvse pomemben pa je bil ta dan za prvošolce, saj so postali pravi šolarji. Prav zato se vsako leto potrudimo in jim pripravimo sprejem, ki jim bo ostal v lepem spominu. Učence in starše so ob prelomnem dogodku pozdravili in nagovorili ravnateljica Damijana Gustinčič in županja Alenka Štrucl Dovgan. Zaželeli sta  jim prijeten prvi šolski dan in seveda uspešno, varno ter zdravo šolsko leto. Sledila je igrica Tinko Polovinko, ki so jo zaigrali učenci dramskega krožka skupaj z učitelji iz Divače, pod mentorstvom učiteljice Lidije. Po končanem kulturnem delu  je sledil tradicionalen preskok vrvice, s katerim so učenci dokazali, da so pripravljeni na nove izzive. Ogledali so si tudi  učilnico, v katerem bodo med letom širili svoja obzorja in gradili nova prijateljstva. Prijetno druženje pa se je zaključilo s sladkim presenečenjem.

Dobrega počutja v šoli in veliko zanimivih odkritij jim želimo tudi učiteljice.

Ste že prebrali?

Pust, pust, krivih ust

Pust, pust, krivih ust

Današnji pustni torek je bil ustvarjalno pisan in igriv. V šolo so navsezgodaj zjutraj prihajale nasmejane maškare v...

Teden pisanja z roko

Teden pisanja z roko

Naša šola je tudi letošnjem šolskem letu ponovno sodelovala v projektu Teden pisanja z roko, ki je potekal od 22. do...

Prihod dedka Mraza

Prihod dedka Mraza

Veseli december je tu, mesta so čudovito okrašena z lučkami in praznično vzdušje se je naselilo vse okrog nas. Za naše...

Dostopnost