Skoči na glavno vsebino

Zadnji sneg je pobelil tudi senožeška polja, travnike in njive ter učencem narisal smeh na obraz. Še posebno živahen je bil minuli petek, saj so učenci prekinili vsakdanjo rutino učenja v šoli in dan preživeli na novozapadlem snegu. Bobi, lopate in vsa druga zimska oprema je končno prišla na svoj račun, ko so se otroci veselo spuščali po hribčku za šolo in kotalili kepe v snežene može. Rdeča lička na otroških obrazih pa govorijo, da je bil dan na svežem zraku dobrodošla popestritev v času šolanja v posebnih razmerah. In kaj vse so počeli? Spodnji posnetek pove največ!

https://drive.google.com/file/d/1EJBi_QwnK3ebDa6tmDzlZRXaevX_hQNh/view?usp=sharing

 

 

 

 

 

(Visited 4 times, 1 visits today)

Ste že prebrali?

Evropski dan jezikov na naši šoli

Evropski dan jezikov na naši šoli

Letošnje leto smo se odločili, da obeležimo EDJ na igriv način. Preko ugank smo se po oddelkih učili besede v nam manj...

Prvi šolski dan v Senožečah

Prvi šolski dan v Senožečah

Jutranji vrvež učiteljic in učencev je naznanjal, da se pričenja prav poseben dan. Danes smo namreč v svoje vrste...

Dostopnost