To, da imamo Slovenci kulturni dan, je naša slovenska posebnost. Običajno na ta dan kulturni hrami, galerije in muzeji  po Sloveniji odpirajo svoja vrata in vrstijo se številne prireditve v spomin našemu poetu Francetu Prešernu. A zaradi posebnih epidemioloških razmer bo tudi letošnji kulturni dan malo drugačen. Vseeno pa si želimo, da bi nas virtualna prireditev združila, bogatila in osrečila, nenazadnje so se učenci za to, da bi se imeli lepo, potrudili po svojih najboljših močeh.

Uživajte ob ogledu naše prireditve in likovnih del, ki so nastajali v zadnjem mesecu.

 

Ste že prebrali?

Presenečenje uspelo

Presenečenje uspelo

V nedeljo, 4. 12. 22, smo se z dramskim krožkom v Senožečah z veseljem odzvali povabilu in s svojim nastopom...

Tehniški dan v Senožečah

Tehniški dan v Senožečah

Prvi decembrski ponedeljek je bil za nas nekaj posebnega, saj smo izdelovali praznično dekoracijo za našo šolo. Naše...