Prvi dan šole je za nami. Počutmo se dobro. Na smučišču nas je po neskončnih ovinkih mimo Idrije, na vrhu Črnega vrha pričaklo sramežljivo sonce. Vsi smo naredili prve smučarske zavoje. Eni bolj drugi manj uspešno.

Drugi dan zimske šola v naravi nas je pričakal Črni Vrh v soncu in pomrznjenem snegu. To je bil dan, ki smo ga izkoristili za smučanje in piljenje smučarske tehnike. V popoldanskem času pa smo plavali in spoznavali, kako nastaja cerkljanska ” laufarija”. Počutimo se dobro.

Ste že prebrali?

Pohod po Poti vodnih zakladov

Pohod po Poti vodnih zakladov

V nedeljo, 23. 1. 2023 je planinsko društvo Sežana organiziralo pohod za šolsko mladino po Poti vodnih zakladov- "V...

Naši košarkarji področni prvaki

Naši košarkarji področni prvaki

V četrtek je v Sežani potekalo področno prvenstvo v košarki za starejše dečke. Naši košarkarji so zmagali obe tekmi in...