V ponedeljek, 14. marca, smo na naši šoli izvedli naravoslovno-tehniški dan obogaten z različnimi dejavnostmi. Učenci šestega razreda so se odpravili na pohod v Matavun, kjer so si ogledali Škocjanske jame. Sedmošolci so s pomočjo znanja, ki so ga pridobili pri pouku naravoslovja, izdelali model celice. Njihovi izdelki trenutno krasijo šolski večnamenski prostor. Učenci osmega razreda so z Iztokom Felicjanom spoznavali delovanje ter programiranje robotov. Obenem pa so spoznali tudi računalniški program Geogebra, s katerim so izdelovali dvodimenzionalne in tridimenzionalne geometrijske objekte v prostoru. Devetošolci pa so aktivno sodelovali v predavanju o duševnem zdravju in o nudenju prve pomoči.

Takšne aktivnosti bogatijo program naše šole, ki bo v bodoče še bolj barvit in raznolik, da bodo lahko učenci izkusili vse, kar potrebujejo za uspešno nadaljevanje svoje izobraževalne poti.