Skoči na glavno vsebino

“Kroki je krokodilček, ki živi v hišici na robu gozda. Tam ga radi obiščejo prijatelji: zajec Tine, veverica Zdenka, merjasec Pavle ter sova Urša. Danes pa je prav poseben dan – Krokijev rojstni dan in Kroki zaman čaka svoje prijatelje. So morda pozabili nanj?” (Hiša otrok in umetnosti)

Odgovor na to vprašanje so učenci Podružnične šole Vreme poiskali v petek, 27. 5. 2022, ko so v Ljubljani obiskali Hišo otrok in umetnosti, v kateri so si ogledali lutkovno predstavo Kroki in prijatelji. Po njenem ogledu so stopili na oder in poklepetali z ustvarjalko predstave.

Nato pa so svoje spoznavanje živali nadaljevali v Živalskem vrtu Ljubljana, kjer so med drugim premagali tudi strahove in predsodke v povezavi z nekaterimi živalmi. Vas zanima, katerimi? Vabimo vas k ogledu spodnjih fotografij.

Ste že prebrali?

Izšla je Vremščica

Izšla je Vremščica

V letošnji Vremščici smo se odločili raziskati moč besed. Učenci so razmišljali o reku »lepa beseda lepo mesto najde«,...

Dostopnost