Skoči na glavno vsebino

Hura! Pa smo tu. V poletni šoli v naravi v Mladinskem zdravilišču in letovišču na Debelem Rtiču. Izbrali smo si čudovito lokacijo tik ob morju, v senci edinstvenega mediteranskega parka z blagodejno klimo, kjer se bomo poleg udejstvovanja na številnih športnih aktivnostih posvetili predvsem intenzivnemu plavanju pod mentorstvom odličnih vaditeljev, ki so nas že danes pošteno ogreli in pripravili na vse plavalne užitke v prihodnjih dneh. To so Borut, Tamara, Roman in simpatičen mladenič s Portugalske.

Da nam pred in po plavanju ni bilo dolgčas, pa so poskrbele učiteljice Lidija, Tanja, Monika in Nataša.

Zvečer nas je čakal še sprehod, igra na igrišču in seveda počitek v lepo pripravljenih sobah, kjer so se že stkale nove prijateljske vezi. Kdo ve, kaj vse nas še čaka. O tem pa morda jutri… Do takrat pa lep pozdrav vsem, ki nas že pogrešate.

Ste že prebrali?

Belajtnga 2023

Belajtnga 2023

V nedeljo, 28. maja 2023, se je skupina učencev raziskovalnega krožka in šolskega vrta iz Divače ter skupina učencev...

Dostopnost