Na podružnični šoli Vreme se je v torek odvijala zaključna prireditev, ki so jo učenci pripravili za starše, stare starše, bodoče prvošolce in ostale obiskovalce. Predstavili so se s plesom, rajalnimi igrami, deklamacijo, znanjem angleškega in italijanskega jezika, kamišibaj pravljico ter igro Pod medvedkinim dežnikom. Za najmlajše obiskovalce so pripravili tudi ustvarjalno delavnico.

Druženje je minilo v sproščenem vzdušju in veselem pričakovanju počitnic.

učiteljice mentorice Katja, Andreja, Petra P. P.,                                                                                                                               Petra R., Alma, Monika Š.

Ste že prebrali?

Prireditev s prihodom dedka Mraza

Prireditev s prihodom dedka Mraza

V sredo, 21. 12. 2022 so se učenci in učenke podružnične šole Vreme na prireditvi dedka Mraza v dvorani Rudnik...