Skoči na glavno vsebino

Konec šolskega leta se ni mogel lepše končati kot s prireditvijo v živo, na katero smo čakali že dolgo časa. Prav zato nismo bili presenečeni nad udeležbo staršev in starih staršev, ki so kljub vročemu večeru napolnili večnamensko dvorano podružnične šole. Učenci so se namreč v kulturnem programu predstavili z glasbenimi točkami, ki so jih pripravili pri italijanščini in angleščini,  nanizali pa so tudi nekaj pevsko –  dramskih vložkov.  Tako je pod mentorstvom Alme Volk, Anje Ferfila, Ade Škamperle in Nataše Adam nastal pester, iskren, prijazen in srčen  program, ki sta ga povezovali simpatični Tinkara Teinović in Nina Adam. Pevci pa so se po dolgem času predstavili ob klavirski spremljavi Mateja Bariča. Za ozvočenje je poskrbel Aljaž Adam. Vse nastopajoče je ob koncu lepo pozdravila ravnateljica Damijana Gustinčič.

Ste že prebrali?

Izšla je Vremščica

Izšla je Vremščica

V letošnji Vremščici smo se odločili raziskati moč besed. Učenci so razmišljali o reku »lepa beseda lepo mesto najde«,...

Modne kreacije

Modne kreacije

Učenci stari 10 let imajo o odpadkih in njihovem ločevanju že veliko znanja, saj jim v šoli nudimo odlične možnosti in...

Dostopnost