Skoči na glavno vsebino

“Šola skoraj bo zaprta.
Čez poletje vsak od nas
bo po svoje kolovratil
skozi veseli prosti čas.”

 

Čeprav so se počitnice uradno že začele, je na naši šoli še kar živahno: skupina učencev od 1. do 5. razreda obiskuje različne dejavnosti v sklopu počitniškega varstva, člani Baletnega društva Divača pridno vadijo za predstavo Mavrična ribica, naslednji teden se bodo pridružile še košarkarice in košarkarji Športnega društva  Žogica. Po 11. juliju pa se bodo stene šolskih prostorov odpočile in ohladile do naslednjega dogodka, ki ga nestrpno pričakujemo. Upamo, da se bo med počitnicami začela 1. faza dozidave šole s povečanjem garderob, jedilnice in dveh kabinetov. V naslednjem letu pa se nadejamo izgradnje šestih učilnic za učence 1.
triletja.

Učenkam in učenkam želim prijetne in sproščene počitnice do 1. septembra, ko se zopet srečamo na naših šolah v Divači, Senožečah in Vremah.

 

Lepo vas pozdravljamo,
                                                                        ravnateljica Damijana Gustinčič in vsi zaposleni.

Poslanica ministra dr. Papiča in državnega sekretarja dr. Felde

Ste že prebrali?

Belajtnga 2023

Belajtnga 2023

V nedeljo, 28. maja 2023, se je skupina učencev raziskovalnega krožka in šolskega vrta iz Divače ter skupina učencev...

Dostopnost