V petek, 30.9.2022, se je v dvorani Rudnik v Famljah odvijala prireditev Pomen železnice v Vremski dolini. Na prireditvi so nastopili tudi učenci podružnične šole Vreme. Z deklamacijo pesmi Vlak so se predstavili učenci prvega in drugega razreda, pod mentorstvom učiteljic Katje Kovačič in Petre Rakovec. S petjem pesmi o vlakih je obiskovalce navdušili pevski zbor pod mentorstvom učitelja Martina Fabčiča. Poleg prireditve je bila v dvorani na ogled razstava predmetov v povezavi z železnico. Učenci četrtega in petega razreda so na ogled postavili tudi svoje likovne izdelke – stare lokomotive, ki so jih ustvarili pod mentorstvom Petre Pugelj Peca.

Prireditev s prihodom dedka Mraza

V sredo, 21. 12. 2022 so se učenci in učenke podružnične šole Vreme na prireditvi dedka Mraza v dvorani Rudnik...