Skoči na glavno vsebino
Veseli december je najbolj čaroben del leta, je mesec obdarovanj, veselja, sreče, praznovanj in dobrih del.

Tudi na naši šoli smo se odločili, da nekaj čarobnosti namenimo tudi starejšim ljudem, saj se nam zdi pomembno medgeneracijsko sodelovanje in povezovanje, ki bogati vse generacije, tako otroke kot starejše. Učenci so zavihali rokave in v šoli spekli božične piškote. Zadnji dan pred počitnicami so učenci obiskali starejše ljudi in jih presenetili s sladkimi piškoti in dobrimi željami.

Zadovoljni in s prijetnimi občutki so se otroci poslovili od starostnikov. Uspelo jim je pričarati nasmeh na obraz, iskrice v oči in dobro voljo.

Andreja Perhavec Čok

Ste že prebrali?

Debeli rtič 2024, 2. del

Debeli rtič 2024, 2. del

Od srede nam je nagajal internet (ga ni bilo) na celotnem območju zdravilišča Debeli rtič, zato tudi ni bilo nobene...

Dostopnost