Včeraj je v dvorani Rudnik v Famljah potekala prireditev ob dnevu žena, na kateri so nastopili tudi naši učenci. Pod mentorstvom Martina Fabčiča, Andreje Perhavec Čok, Katje Kovačič, Jožice Ivančič in Petre Rakovec so se s  pevskimi, plesnimi in gledališkimi točkami poklonili svojim mamam, tetam, babicam in sestram.

Pevski zbor se je s pesmijo Zvezdane Majhen Mamina ljubezen dotaknil srca naših mam, učenci 1. in 3. razreda pa so namenili nekaj besed vsem ženskam, ki nas obkrožajo v življenju.

Učenci pa so nas na prireditvi tudi malo pozabavali, in sicer 2. razred z ljudsko igro Majhna sem bila, 4. in 5. razred pa s skečem iz zgodbe Pehar suhih hrušk.

Za konec se je na odru zavrtel tudi šolski plesni krožek ob pesmi Dišali so tvoji lasje in V dolini tihi, ki ju je ponosno na svojo harmoniko zaigral naš četrtošolec Grega Vatovec.

Prireditev ob materinskem dnevu

V sredo so učenci PŠ Vreme obeležili poseben dan, ki ga vsi cenimo in spoštujemo – materinski dan. Na prireditvi, ki...