Skoči na glavno vsebino

»8. marec dan žena, voščim tebi mamica. Rožice ti podarim, sreče zdravja zaželim! Danes ti bo ptička pela, rožica bo zacvetela. Mama rada te imam, zato želim ti lep ta dan!«

S temi besedami smo v ponedeljek, 13. 3. 2023 začeli prireditev ob dnevu žena. Ker si vsaka ženska zasluži lepo besedo, pozornost in predvsem spoštovanje, za vse dobro, kar stori, so tudi učenci naše šole s prireditvijo vsem navzočim poklonili majhno pozornost. Skupaj z mentorji so pripravili zanimiv in pester kulturni program z različnimi glasbenimi in plesnimi točkami. Manjkale niso niti deklamacije in recitacije mlajših in starejših učencev. Z gledališko igro pa so se predstavili tudi učenci dramskega krožka.

Vsem obiskovalcem v polnem večnamenskem prostoru šole so pričarali čudovit večer.

 

Martin Fabčič

 

Ste že prebrali?

Izšla je Vremščica

Izšla je Vremščica

V letošnji Vremščici smo se odločili raziskati moč besed. Učenci so razmišljali o reku »lepa beseda lepo mesto najde«,...

Dostopnost