»8. marec dan žena, voščim tebi mamica. Rožice ti podarim, sreče zdravja zaželim! Danes ti bo ptička pela, rožica bo zacvetela. Mama rada te imam, zato želim ti lep ta dan!«

S temi besedami smo v ponedeljek, 13. 3. 2023 začeli prireditev ob dnevu žena. Ker si vsaka ženska zasluži lepo besedo, pozornost in predvsem spoštovanje, za vse dobro, kar stori, so tudi učenci naše šole s prireditvijo vsem navzočim poklonili majhno pozornost. Skupaj z mentorji so pripravili zanimiv in pester kulturni program z različnimi glasbenimi in plesnimi točkami. Manjkale niso niti deklamacije in recitacije mlajših in starejših učencev. Z gledališko igro pa so se predstavili tudi učenci dramskega krožka.

Vsem obiskovalcem v polnem večnamenskem prostoru šole so pričarali čudovit večer.

 

Martin Fabčič

 

Ste že prebrali?