Skoči na glavno vsebino
Sporočamo vam, da smo prispeli na cilj. Vremena nismo mogli naročiti, zato nas ni pričakalo sončno in toplo ozračje, a je narava v Triglavskem narodnem parku tako popolna, da nas ni bilo mogoče razočarati.

Po kratki seznanitvi s pravili o domskem redu in okusnem obroku smo se razdelili v dve skupini in pogumno podali raziskovat osnove preživetja v ekstremnih pogojih v naravi ter prehodili gozdno pot do Ukanca.

Dan smo zaključili z nočnim pohodom do Ribčevega Laza, kjer smo si ogledali naravni balvan – plezalno steno, na katero bodo naši osmošolci splezali v četrtek.

S šole v naravi vas pozdravljamo učitelji z osmošolci.

Ste že prebrali?

Izšla je Vremščica

Izšla je Vremščica

V letošnji Vremščici smo se odločili raziskati moč besed. Učenci so razmišljali o reku »lepa beseda lepo mesto najde«,...

Dostopnost