Skoči na glavno vsebino

Podčetrtek, začetek junija, 2023; velika gruča otrok je prišla v jedilnico, eden za drugim, s pričakovanjem njihovega delovanja. Seveda še nekaj tovarišic. Skupine so se tiho posedle in presenetljivo delovale zelo odraslo (čeprav odraslost še zdaleč ne pomeni kulture). Neverjetno, kaj vse se da doseči, ko ima stroka srce, čuten odnos in seveda tudi vzgojni. Otroci – tretji razredi (takšen podatek sem dobil) so bili v jedilnici resnično za vzor. Strpno čakanje v vrsti, hitra pomoč tovarišic so delali čudeže. 

Prav je, da so otroci komunikativni, glasni, navihani, da se prerivajo, a vaši … popolno nasprotje. Poklon vsakemu od njih, seveda tudi tovarišicam, vodstvu. Dokazali ste, da je lahko tudi drugače. Šola Divača.💝
 
Tudi v bazenih vzorno opravljanje nalog, sodelovanje, pomoč.
 
Ne samo meni, tudi ostalim ste bili vzor in tema naših pogovorov so bili velikokrat ravno vaše skupine. Z Društvom diabetikov iz Velenja smo bili na okrevanju (55 članov).
 
Vse dobro na poslovni, kot tudi poklicni poti, malim nadobudnežem pa velik objem.🍀
 
Stojan Knez, Velenje
(Visited 11 times, 1 visits today)

Ste že prebrali?

Šolska TV – septembrska oddaja

Šolska TV – septembrska oddaja

Učenci interesne dejavnosti Šolska TV so zavihali rokave in posneli prvo oddajo šolske televizije. Vabimo vas k ogledu...

Skok v prvi razred

Skok v prvi razred

V novo šolsko leto 2023/2024  je na centralno šolo prvič vstopilo osemintrideset prvošolcev. Pod mentorstvom...

Evropski dan jezikov na naši šoli

Evropski dan jezikov na naši šoli

Letošnje leto smo se odločili, da obeležimo EDJ na igriv način. Preko ugank smo se po oddelkih učili besede v nam manj...

Dostopnost