Skoči na glavno vsebino
Petošolci so nekaj ur likovnega pouka namenili ustvarjanju na razpisan nagradni natečaj Narodne galerije z naslovom Ne-vidna moč. Učenci so pod mentorstvom Anamarije Meglič ustvarjali z različnimi tehnikami. Na razpis so poslali likovna dela vseh učencev, saj so bili njihovi izdelki zelo bogato izpovedni, predvsem pa, samo njihovi. Med 30 najboljših del sta se uvrstila petošolca Anja Perić in Rene Štumpfel. Njuni sliki krasita eno izmed razstavnih sten v Narodni galeriji v Ljubljani.

Iskrene čestitke nagrajencema!

Čestitke tudi vsem ostalim petošolcem za trud, ki so ga vložili v likovna dela, saj so bila resnično zelo izpovedna s pridihom njim lastnega otroškega doživljanja in razumevanja sveta.

Več na povezavi: https://www.ng-slo.si/si/razstave-in-projekti/razstava/ne-vidna-moc?id=5420

Ste že prebrali?

Izšla je Vremščica

Izšla je Vremščica

V letošnji Vremščici smo se odločili raziskati moč besed. Učenci so razmišljali o reku »lepa beseda lepo mesto najde«,...

Dostopnost