Skoči na glavno vsebino

Davčni zavezanci lahko tudi letos namenimo do 0,3 % dohodnine za namen delovanja šolskega sklada.

Z dopisom obveščamo starše in zaposlene o možnosti prostovoljne odločitve za doniranje dela dohodnine. Del sredstev iz šolskega sklada bomo namenili zniževanju stroškov šole v naravi za vse učence, saj so šole v naravi zaradi povišanih stroškov (prevoz, namestitev …) vse težje dosegljive.

Če želite del dohodnine (do 0,3 %) nameniti šolskemu skladu Osnovne šole Divača, lahko to lahko storite na naslednje načine:

·       preko storitve elektronskega poslovanja FURS (https://edavki.durs.si/) oddate obrazec ”Zahteva za namenitev dela dohodnine za donacije” (rubrika Dokumenti). Pod davčno številko upravičenca navedete 96121840 in vpišete odstotek;

·       izpolnite obrazec ”Zahteva za namenitev dela dohodnine za donacije s svojimi podatki, ga natisnete in podpišete, otrok pa ga prinese v tajništvo šole. Šola bo obrazec poslala na FU Ljubljana (obrazec lahko otrok prevzame tudi v tajništvu šole);

·       obrazec izpolnite in ga pošljete na pristojni finančni urad (FU Ljubljana, Davčna ulica 1, 1000 Ljubljana).

 

Zahvaljujemo se za donacije dela dohodnine, ki ga  boste namenili za šolski sklad.

 

Ste že prebrali?

Zbiralna akcija starega papirja

Letošnja pomladna akcija starega papirja bo potekala od 27. 5. 2024 do 31. 5. 2024. Kontejner bo postavljen na...

Dostopnost