Skoči na glavno vsebino

Učenci senožeške podružnične šole so pred novoletnimi počitnicami napisali več kot sto pisem in voščil. Praznično okrašene ovojnice in pisma so na predvečer novega leta dostavili v Dom upokojencev  Sežana.  Gospa Rosana Šturm, direktorica Doma upokojencev Sežana, je že naslednji dan učiteljicam sporočila, da je »poštica« prinesla oskrbovancem neskončno veliko veselja, topline in sreče. Ves dan so govorili o pismih in občudovali  čudovite praznične ilustracije. Mnogi jih niso ves dan izpustili iz rok. Sedaj se pripravljajo, da bodo učencem odgovorili na njihova pisma.

Čudovito, kako lahko  drobna pozornost  poveže popolnoma neznane osebe in naredi praznike še bolj posebne.

                                                                                                             Učiteljice

Ste že prebrali?

Zlata sobota

Zlata sobota

V soboto, 13. 4. 2024, je v Gorici (Italija)  potekalo pevsko tekmovanje otroških in mladinskih zborov. Tekmovanje je...

Dan žena v Senožečah

Dan žena v Senožečah

Ob dnevu žena so se v nedeljo,  10. 3. 2024, na proslavi v Dvorani Rudolfa Cvetka v Senožečah,  v kulturnem programu...

Juhuhu, pust je tu!

Juhuhu, pust je tu!

Pustni torek je privabil v šolo prav posebne učence. Po učilnici so poplesavale princeske, s črkami so se mučili...

Dostopnost