Skoči na glavno vsebino
V šolskem letu 2022/2023 so učenci petega razreda sodelovali na likovnem natečaju RTV Slovenija in JSKD OI Sežana. Učenci so na risalne liste, z različnimi materiali, prenesli podobe, ki so se jim najbolj približale ob poslušanju radijske igre Rumi in  kapitan. Na pripeti povezavi si lahko ogledate spletno galerijo ustvarjalcev. Čestitke vsem za pogum in njihove srčne upodobitve!
 
 
Anamarija Meglič

Ste že prebrali?

Planinski tabor pod Storžičem

Planinski tabor pod Storžičem

Letošnji planinski tabor, ki ga je organiziralo Planinsko društvo Sežana, je potekal med 8. in 12. julijem na zahodnem...

Počitniško varstvo

Počitniško varstvo

Poletje je že tu in s tem tudi čas počitnic, ko se otroci najraje zabavajo in uživajo v brezskrbnih dneh. Za starše pa...

Dostopnost