mojAsistent za starše

Spoštovani starši,
predstavljamo vam možnosti elektronske komunikacije s šolo prek sistema mojAsistent, ki omogoča enostavno in varno izmenjavo informacij med šolo, starši in učenci.

Kaj vam ponuja mojAsistent?
mojAsistent za starše, ki je letos na voljo v novi podobi, je uporabniku prijazna spletna in mobilna rešitev, ki vam omogoča:
● vpogled v ocene in napovedana ocenjevanja znanja vašega otroka,
● spremljanje in opravičevanje izostankov,
● prijavo in odjavo prehrane ter urejanje menijev,
● dostop do urnika in drugih šolskih dogodkov,
● izpolnjevanje soglasij.

Za uporabo portala mojAsistent za starše se morate registrirati in potrditi svoje kontaktne podatke s pomočjo varnostne kode, ki jo prejmete v začetnih tednih novega šolskega leta. Tako zagotovite varno komunikacijo in preprečite dostop nepooblaščenim osebam.

Kako začeti?
1. Potrditev kontaktnih podatkov
○ V prvih tednih meseca septembra prejmete obvestilo s strani šole, s katerim potrdite istovetnost svojih kontaktnih podatkov.
○ Postopek potrdite prek e-pošte ali SMS-sporočila.
2. Dostop do portala mojAsistent za starše
○ Po uspešni registraciji in potrditvi podatkov se lahko prijavite na portalu www.easistent.com ali uporabite mobilno aplikacijo mojAsistent za starše.

Navodila za uporabo
Če potrebujete pomoč pri uporabi eAsistenta, so na voljo video posnetki z navodili:
Kako do prijavnih podatkov
Kako dodeliti dostopne podatke otroku
Kako urejati prehrano
Kako urejati in opravičevati odsotnosti
Kako pridobiti novo geslo v primeru izgube

Vsem staršem je na voljo tudi mobilna aplikacija mojAsistent za starše, ki si jo lahko prenesete na spodnjih povezavah:
Android: Prenesi aplikacijo
● iOS: Prenesi aplikacijo
Dodatne informacije
Več informacij o portalu in ceni si lahko preberete na spletni strani www.easistent.com. Za vprašanja ali pomoč pa se lahko obrnete na ekipo eAsistenta.
● E-mail: starši@easistent.com
● Telefon: 01 777 33 99

Sodelovanje med šolo in starši je ključnega pomena za uspeh otrok.