Skoči na glavno vsebino

Učenci 7. razreda so se v četrtek, 14. aprila, podali na pot raziskovanja podzemnih poti reke Ljubljanice. Ogledali so si Planinsko jamo in se znotraj nje sprehodili do sotočja rek Pivke in Raka ter v jamskem okolju videli pravo človeško ribico. Sledila je vožnja preko Rakovega Škocjana do Cerkniškega polja, kjer so spoznali značilnosti kraških polj ter nastanek in hidrološke značilnosti Cerkniškega jezera. V četrtek, 5. maja, so Notranjsko podolje obiskali tudi učenci 9. razreda.

Zahvaljujemo se delavkam CŠOD Rakov Škocjan za odlično vodenje.

(Visited 4 times, 1 visits today)

Ste že prebrali?

Rastem s knjigo

Rastem s knjigo

V četrtek, 28. septembra 2023, so sedmošolci v okviru projekta Rastem s knjigo obiskali krajevno knjižnico. Tam jim je...

Šolska TV – septembrska oddaja

Šolska TV – septembrska oddaja

Učenci interesne dejavnosti Šolska TV so zavihali rokave in posneli prvo oddajo šolske televizije. Vabimo vas k ogledu...

Skok v prvi razred

Skok v prvi razred

V novo šolsko leto 2023/2024  je na centralno šolo prvič vstopilo osemintrideset prvošolcev. Pod mentorstvom...

Dostopnost