Skoči na glavno vsebino

STAREJŠI UČENCI MED 16 NAJBOLJŠIH ŠOL V KOŠARKI
V četrtek, 16. 2. je v Divači potekal polfinalni turnir za starejše učence v košarki. Naši košarkarji so v prvi tekmi premagali OŠ Vodmat. Sledilo je tekma med OŠ Vodmat in OŠ 8 talcev Logatec, na kateri so slavili slednji. V velikem finalu smo se tako pomerili z OŠ Logatec. V napetem srečanju so bili boljši gostje, ki so se tako uvrstili med 8.
Pohvaliti je potrebno celo šolo, ki je pripravila pravi spektakel in super vzdušje.

MANCA 3. V ŠPORTNEM PLEZANJU
V soboto, 25. 2., je v Šenčurju potekalo tekmovanje zahodne regije v športnem plezanju. Tekmovanja se je udeležilo 5 naših učencev. Najbolj je izstopala Manca Županc, ki je osvojila odlično 3. mesto. Dobro sta se odrezala tudi Žan Matić Polh z 8. in Nejc Trnovšek s 14. Mestom. Nekoliko nižje sta se uvrstila Ian O. Juh na 22. in Nik Rendić na 24. mesto.

MLAJŠI UČENCI PODROČNI PRVAKI
V torek je v Sežani potekalo področno prvenstvo v košarki za mlajše dečke. Naši košarkarji so na turnirju premagali vse 4 šole in tako postali področni prvaki.

Čestitke vsem nastopajočim.

(Visited 26 times, 1 visits today)

Ste že prebrali?

Dostopnost