December je bil v podaljšanem bivanju praznično in ustvarjalno obarvan. Poskrbeli smo, da so bili šolski hodniki in učilnice lepo okrašene, izdelovali smo okraske iz slanega testa, novoletne voščilnice, pripravljali dišeče pomaranče ter se posladkali s kakavom in penicami ter sladkim punčem. Učiteljice 1. in 2. razreda so pripravile adventni koledar, v katerem se je skrivalo 16 različnih dejavnosti. Učenci so se tako preizkusili v peki piškotkov, božičnem fotografiranju, tekmovali v božičnih športnih igrah ter petju in plesu. Prebrali smo veliko božičnih zgodb, prijateljem in sošolcem napisali lepe misli in želje v prihajajočem letu. Zadnji šolski dan v letu 2023 pa je bil še posebno zanimiv, saj smo imeli pravi kino s pokovko.

Želimo vam srečno, zdravo in ustvarjalno leto 2024.

Učiteljice podaljšanega bivanja