Ob 120. obletnici rojstva dr. Bogomirja Magajne, po katerem se imenuje naša šola, prirejamo predstavo z naslovom Brkonja Čeljustnik. Gre za pravljico, avtorsko delo našega pisatelja, ki jo bomo uprizorili ob dnevu šole.

Zakaj ne gre zamuditi te edinstvene priložnosti? Združili bomo moč igre, glasbe in plesa ter vas popeljali v svet podzemnih bitij, kjer živi velikan z dolgimi brki, Brkonja Čeljustnik.

Domačin Rok Nemanič je posebej za to priložnost napisal glasbo, ki jo bo premierno izvedel Pihalni orkester Divača. Ob njej bodo zaplesale baletke DLBU Divača.

Ogled bo možen v dveh ponovitvah, in sicer ob 17.00 za učence, učitelje in delavce OŠ Divača, ob 19.30 pa za občane in ostale obiskovalce.

Nastopajo:

• učenci in učitelji OŠ Divača,
  • Dlbu Divaca,
  • Pihalni orkester Divača in
  • TKŠD Urbanščica.

Izvedbo predstave omogoča Občina Divača.

Vljudno vabljeni!