Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 9.9.2021 smo na naši šoli organizirali tekmovanje v krosu. V prekrasnem vremenu so učenci po razredih odšli proti letališču Gabrk pri Divači, kjer vsako leto izvedemo šolski kros. Na prizorišču so se učenci ogreli in pogledali progo.

Najprej so pretekli kros učenci in učenke prvih razredov, zanje je bil to prvi kros. Kros so pretekli vsi učenci do devetega
razreda. Medtem ko je komisija učiteljev športne vzgoje pregledala in uredila zapisnike, so učenci pomalicali in se pripravili na podelitev. Po končanem tekmovalnem delu je sledila podelitev priznanj za prva tri osvojena mesta najprej za prvo triado, nato ločeno za drugo triado in za tretjo triado.

Učenci so bili zelo motivirani in veseli, saj je kros potekal v naravi v krasnem vremenu. Pohvalili bi radi vse udeležence krosa za trud, posebej pa čestitke dobitnikom priznanj za prva tri mesta.

Danijel Malnar

Ste že prebrali?

Planinski tabor pod Storžičem

Planinski tabor pod Storžičem

Letošnji planinski tabor, ki ga je organiziralo Planinsko društvo Sežana, je potekal med 8. in 12. julijem na zahodnem...

Počitniško varstvo

Počitniško varstvo

Poletje je že tu in s tem tudi čas počitnic, ko se otroci najraje zabavajo in uživajo v brezskrbnih dneh. Za starše pa...

Dostopnost