Skoči na glavno vsebino

Učenci matične šole v Divači, ki letos prvič obiskujejo interesno dejanost – nemščina za začetnike, so izdelali voščilnice na temo »Weihnachtsbaum der guten Wünsche« (novoletna jelka dobrih želja) in učenec 4. b razreda Ivan Bovha Nedoh nam je na flavti zaigral prvo kitico pesemi »O Tannenbaum, O Tannenbaum«, ki je najstarejša pesem o božični jelki in je nastala pod peresom nemškega avtorja. Učenci so takoj prepoznali melodijo ter si hitro zapomnili tudi besedilo in ga z veseljem prepevali pri urah nemščine.

Prav VSEM voščimo – z jelko dobrih, pozitivnih želja – čarobne praznike ter veliko zdravja, sreče,… vseh 365 dni v letu.

Frohe Weihnachten und ein glückliches, gesundes neues Jahr 2022!

Učiteljica Timea Gal z učenci 4. razreda OŠ Divača

Ste že prebrali?

Planinski tabor pod Storžičem

Planinski tabor pod Storžičem

Letošnji planinski tabor, ki ga je organiziralo Planinsko društvo Sežana, je potekal med 8. in 12. julijem na zahodnem...

Počitniško varstvo

Počitniško varstvo

Poletje je že tu in s tem tudi čas počitnic, ko se otroci najraje zabavajo in uživajo v brezskrbnih dneh. Za starše pa...

Dostopnost