Skoči na glavno vsebino

Drage učenke, učenci, spoštovani starši,

poslavlja se nenavadno leto – leto polno preizkušenj in izzivov. Kljub vsemu smo v iztekajočem se letu doživeli marsikaj lepega, in veliko dobrega načrtujemo za prihodnje. Veselili smo se šolskih in drugih uspehov, se tolažili ob težavah in neuspehih. Naj tako ostane tudi v prihodnje, veselimo se življenja in bogatimo ga drug drugemu!

Silvestrski večer, ki je pred vrati, nas kar sili v premišljevanje o dobrem, o družini, o sreči, o sočloveku. Vzemite si čas za vse to tudi vi. V svojih mislih in v svojem srcu se spomnite vseh svojih prijateljev. Spomnite se tudi na trenutke, ki smo jih konec leta preživeli ob ustvarjanju naše novoletne prireditve.

V ta namen uživajte ob ogledu novoletne predstave v krogu svojih najbližjih.

Srečno 2022,

učiteljice iz Senožeč

Ste že prebrali?

Dostopnost