Skoči na glavno vsebino

Drage učenke, učenci, spoštovani starši,

poslavlja se nenavadno leto – leto polno preizkušenj in izzivov. Kljub vsemu smo v iztekajočem se letu doživeli marsikaj lepega, in veliko dobrega načrtujemo za prihodnje. Veselili smo se šolskih in drugih uspehov, se tolažili ob težavah in neuspehih. Naj tako ostane tudi v prihodnje, veselimo se življenja in bogatimo ga drug drugemu!

Silvestrski večer, ki je pred vrati, nas kar sili v premišljevanje o dobrem, o družini, o sreči, o sočloveku. Vzemite si čas za vse to tudi vi. V svojih mislih in v svojem srcu se spomnite vseh svojih prijateljev. Spomnite se tudi na trenutke, ki smo jih konec leta preživeli ob ustvarjanju naše novoletne prireditve.

V ta namen uživajte ob ogledu novoletne predstave v krogu svojih najbližjih.

Srečno 2022,

učiteljice iz Senožeč

Ste že prebrali?

Zlata sobota

Zlata sobota

V soboto, 13. 4. 2024, je v Gorici (Italija)  potekalo pevsko tekmovanje otroških in mladinskih zborov. Tekmovanje je...

Dan žena v Senožečah

Dan žena v Senožečah

Ob dnevu žena so se v nedeljo,  10. 3. 2024, na proslavi v Dvorani Rudolfa Cvetka v Senožečah,  v kulturnem programu...

Juhuhu, pust je tu!

Juhuhu, pust je tu!

Pustni torek je privabil v šolo prav posebne učence. Po učilnici so poplesavale princeske, s črkami so se mučili...

Dostopnost