Skoči na glavno vsebino

Drage učenke, učenci, spoštovani starši,

poslavlja se nenavadno leto – leto polno preizkušenj in izzivov. Kljub vsemu smo v iztekajočem se letu doživeli marsikaj lepega, in veliko dobrega načrtujemo za prihodnje. Veselili smo se šolskih in drugih uspehov, se tolažili ob težavah in neuspehih. Naj tako ostane tudi v prihodnje, veselimo se življenja in bogatimo ga drug drugemu!

Silvestrski večer, ki je pred vrati, nas kar sili v premišljevanje o dobrem, o družini, o sreči, o sočloveku. Vzemite si čas za vse to tudi vi. V svojih mislih in v svojem srcu se spomnite vseh svojih prijateljev. Spomnite se tudi na trenutke, ki smo jih konec leta preživeli ob ustvarjanju naše novoletne prireditve.

V ta namen uživajte ob ogledu novoletne predstave v krogu svojih najbližjih.

Srečno 2022,

učiteljice iz Senožeč

(Visited 22 times, 1 visits today)

Ste že prebrali?

Evropski dan jezikov na naši šoli

Evropski dan jezikov na naši šoli

Letošnje leto smo se odločili, da obeležimo EDJ na igriv način. Preko ugank smo se po oddelkih učili besede v nam manj...

Prvi šolski dan v Senožečah

Prvi šolski dan v Senožečah

Jutranji vrvež učiteljic in učencev je naznanjal, da se pričenja prav poseben dan. Danes smo namreč v svoje vrste...

Dostopnost