Skoči na glavno vsebino

Zadnji sneg je pobelil tudi senožeška polja, travnike in njive ter učencem narisal smeh na obraz. Še posebno živahen je bil minuli petek, saj so učenci prekinili vsakdanjo rutino učenja v šoli in dan preživeli na novozapadlem snegu. Bobi, lopate in vsa druga zimska oprema je končno prišla na svoj račun, ko so se otroci veselo spuščali po hribčku za šolo in kotalili kepe v snežene može. Rdeča lička na otroških obrazih pa govorijo, da je bil dan na svežem zraku dobrodošla popestritev v času šolanja v posebnih razmerah. In kaj vse so počeli? Spodnji posnetek pove največ!

https://drive.google.com/file/d/1EJBi_QwnK3ebDa6tmDzlZRXaevX_hQNh/view?usp=sharing

 

 

 

 

 

Ste že prebrali?

Juhuhu, pust je tu!

Juhuhu, pust je tu!

Pustni torek je privabil v šolo prav posebne učence. Po učilnici so poplesavale princeske, s črkami so se mučili...

Kulturni večer v Senožečah

Kulturni večer v Senožečah

Ker je 8. 2. dan namenjen kulturi, je prav, da smo se tudi z učenci spomnili na našega največjega pesnika, Franceta...

Novoletna poštica

Novoletna poštica

Učenci senožeške podružnične šole so pred novoletnimi počitnicami napisali več kot sto pisem in voščil. Praznično...

Dostopnost