Skoči na glavno vsebino

To, da imamo Slovenci kulturni dan, je naša slovenska posebnost. Običajno na ta dan kulturni hrami, galerije in muzeji  po Sloveniji odpirajo svoja vrata in vrstijo se številne prireditve v spomin našemu poetu Francetu Prešernu. A zaradi posebnih epidemioloških razmer bo tudi letošnji kulturni dan malo drugačen. Vseeno pa si želimo, da bi nas virtualna prireditev združila, bogatila in osrečila, nenazadnje so se učenci za to, da bi se imeli lepo, potrudili po svojih najboljših močeh.

Uživajte ob ogledu naše prireditve in likovnih del, ki so nastajali v zadnjem mesecu.

 

(Visited 18 times, 1 visits today)

Ste že prebrali?

Novoletna okrasitev šole

Novoletna okrasitev šole

Čeprav se veliko ljudem zdi, da svet stoji in da se dnevi ne premaknejo nikamor, da pesek v peščeni uri ne drsi,...

Dan brez papirja

Dan brez papirja

Ga je sploh mogoče imeti? Samo danes smo v roke prijeli knjige, uporabili smo toaletni papir, v trgovini smo plačali z...

Evakuacijska vaja

Evakuacijska vaja

V sredo je med četrto šolsko uro zagorelo v šolski knjižnici. Nemudoma je stekla evakuacija. Med preštevanjem otrok na...

Dostopnost