Skoči na glavno vsebino

Prvi dan šole je za nami. Počutmo se dobro. Na smučišču nas je po neskončnih ovinkih mimo Idrije, na vrhu Črnega vrha pričaklo sramežljivo sonce. Vsi smo naredili prve smučarske zavoje. Eni bolj drugi manj uspešno.

Drugi dan zimske šola v naravi nas je pričakal Črni Vrh v soncu in pomrznjenem snegu. To je bil dan, ki smo ga izkoristili za smučanje in piljenje smučarske tehnike. V popoldanskem času pa smo plavali in spoznavali, kako nastaja cerkljanska ” laufarija”. Počutimo se dobro.

Ste že prebrali?

Debeli rtič 2024, 2. del

Debeli rtič 2024, 2. del

Od srede nam je nagajal internet (ga ni bilo) na celotnem območju zdravilišča Debeli rtič, zato tudi ni bilo nobene...

Tedni vseživljenjskega učenja

Tedni vseživljenjskega učenja

Naša šola se je tudi letos pridružila Tednom vseživljenjskega učenja (TVU), ki bodo potekali od 10. maja do 16. junija...

Dostopnost