V sredo, 16. marca 2022, je potekalo državno tekmovanje v znanju angleščine za učence 8. in 9. razreda, v soboto, 12. februarja 2022, pa  tekmovanje s področja slovenščine za Cankarjevo priznanje za osnovne in srednje šole. Obe tekmovanji sta zaradi epidemiološke situacije potekali spletno. Tekmovanja iz angleščine se je udeležil Luka Barukčić, tekmovanja iz slovenščine pa Blažka Grižon, oba iz 8. a razreda. Obema iskreno čestitamo, saj sta prejela SREBRNO PRIZNANJE in obenem želimo še več takšnih uspehov!

 

Ste že prebrali?

Naši košarkarji področni prvaki

Naši košarkarji področni prvaki

V četrtek je v Sežani potekalo področno prvenstvo v košarki za starejše dečke. Naši košarkarji so zmagali obe tekmi in...

Šolsko tekmovanje iz geografije

Šolsko tekmovanje iz geografije

V torek, 15. 11. 2022, je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz geografije. Tekmovanja se je udeležilo enajst učencev...