Mladinsko raziskovanje je srečanje učencev in dijakov obalno-kraške regije v raziskovalnem delu, ki ga Fakulteta za management organizira pod okriljem Zveze za tehnično kulturo Slovenije.

V torek, 5. 4. 2022, je potekalo regijsko srečanje, ki sta se ga udeležili tudi 2 ekipi naše šole. Učenke Blažka Grižon, Anja Kocjančič in Neža Mahorčič so predstavile raziskovalno nalogo z naslovom »Glasba – sila spomina« in prejele priznanje za odlično raziskovalno nalogo med osnovnošolci, Maša Jerman, Teja Blažič in Klara Felicjan pa so predstavile nalogo z naslovom »Barva za moj okus« in prejele priznanje za sodelovanje na regijskem srečanju. Vse učenke se bodo maja udeležile 1. kroga državnega srečanja. Večmesečno raziskovalno delo, ki se je odvijalo od izbire teme do preučevanja literature in izvedbe eksperimenta, je potekalo pod mentorstvom učiteljice Martine Vrabec in psihologinje Barbare Skalec Volk.

Iskrene čestitke in veliko uspeha na državnem srečanju.

 

Ste že prebrali?

Naši košarkarji področni prvaki

Naši košarkarji področni prvaki

V četrtek je v Sežani potekalo področno prvenstvo v košarki za starejše dečke. Naši košarkarji so zmagali obe tekmi in...

Šolsko tekmovanje iz geografije

Šolsko tekmovanje iz geografije

V torek, 15. 11. 2022, je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz geografije. Tekmovanja se je udeležilo enajst učencev...