Skoči na glavno vsebino

Učenci 7. razreda so se v četrtek, 14. aprila, podali na pot raziskovanja podzemnih poti reke Ljubljanice. Ogledali so si Planinsko jamo in se znotraj nje sprehodili do sotočja rek Pivke in Raka ter v jamskem okolju videli pravo človeško ribico. Sledila je vožnja preko Rakovega Škocjana do Cerkniškega polja, kjer so spoznali značilnosti kraških polj ter nastanek in hidrološke značilnosti Cerkniškega jezera. V četrtek, 5. maja, so Notranjsko podolje obiskali tudi učenci 9. razreda.

Zahvaljujemo se delavkam CŠOD Rakov Škocjan za odlično vodenje.

Ste že prebrali?

Planinski tabor pod Storžičem

Planinski tabor pod Storžičem

Letošnji planinski tabor, ki ga je organiziralo Planinsko društvo Sežana, je potekal med 8. in 12. julijem na zahodnem...

Počitniško varstvo

Počitniško varstvo

Poletje je že tu in s tem tudi čas počitnic, ko se otroci najraje zabavajo in uživajo v brezskrbnih dneh. Za starše pa...

Dostopnost