“Kroki je krokodilček, ki živi v hišici na robu gozda. Tam ga radi obiščejo prijatelji: zajec Tine, veverica Zdenka, merjasec Pavle ter sova Urša. Danes pa je prav poseben dan – Krokijev rojstni dan in Kroki zaman čaka svoje prijatelje. So morda pozabili nanj?” (Hiša otrok in umetnosti)

Odgovor na to vprašanje so učenci Podružnične šole Vreme poiskali v petek, 27. 5. 2022, ko so v Ljubljani obiskali Hišo otrok in umetnosti, v kateri so si ogledali lutkovno predstavo Kroki in prijatelji. Po njenem ogledu so stopili na oder in poklepetali z ustvarjalko predstave.

Nato pa so svoje spoznavanje živali nadaljevali v Živalskem vrtu Ljubljana, kjer so med drugim premagali tudi strahove in predsodke v povezavi z nekaterimi živalmi. Vas zanima, katerimi? Vabimo vas k ogledu spodnjih fotografij.

Debeli rtič 2024, 2. del

Od srede nam je nagajal internet (ga ni bilo) na celotnem območju zdravilišča Debeli rtič, zato tudi ni bilo nobene...