Skoči na glavno vsebino

V soboto, 4. 6. 2022, je na vrtu Nanetove domačije v Regijskem parku Škocjanske jame potekla slovesnost ob zaključku ustvarjalnega natečaja Nonotov zid, katerega soorganizator je bila poleg avtorice knjige Tine Volarič, Parka Škocjanske jame in Zavoda Anima Mundi tudi naša šola. Na natečaju Partnerstva kraške suhozidne gradnje je sodelovalo 181 otrok iz desetih osnovnih šol in podružnic ter ene vrtčevske enote, z 207. deli.  

Nagrajenci iz naše šole so bili:

  • Tobija Štembergar – nagrada za likovno delo,
  • Mia Rožac in Inja Frank – nagradi za literarni deli,
  • Eva Mingot, Zarja Gec in Laticija Ravbar Rolih – nagrada za dramatizacijo. 

Petošolci so na dogodku odigrali igrico, Mia Rožac pa je bila izbrana, da svojo zgodbo prebere.

Več o natečaju in prireditvi si lahko preberete na povezavi:

https://www.hisa-odlicnosti-bok.si/slo/nonotov-zid-od-slikanice-do-ustvarjalnega-natecaja

 

Danila Grželj

no images were found

 

(Visited 14 times, 1 visits today)

Ste že prebrali?

Dostopnost