Skoči na glavno vsebino

Na podružnični šoli Vreme se je v torek odvijala zaključna prireditev, ki so jo učenci pripravili za starše, stare starše, bodoče prvošolce in ostale obiskovalce. Predstavili so se s plesom, rajalnimi igrami, deklamacijo, znanjem angleškega in italijanskega jezika, kamišibaj pravljico ter igro Pod medvedkinim dežnikom. Za najmlajše obiskovalce so pripravili tudi ustvarjalno delavnico.

Druženje je minilo v sproščenem vzdušju in veselem pričakovanju počitnic.

učiteljice mentorice Katja, Andreja, Petra P. P.,                                                                                                                               Petra R., Alma, Monika Š.

(Visited 2 times, 1 visits today)

Ste že prebrali?

Nagrajena panjska končnica

Nagrajena panjska končnica

Učenci podružnične šole Vreme so sodelovali na likovnem natečaju PANJSKE KONČNICE PO KRAŠKO, ki sta ga razpisala...

Majhni igralci na velikem odru

Majhni igralci na velikem odru

Skupina otrok podružnične šole Vreme se je odzvala vabilu Margit Grošelj Miklavec, predsednice Kulturnega društva...

Dostopnost