Na podružnični šoli Vreme se je v torek odvijala zaključna prireditev, ki so jo učenci pripravili za starše, stare starše, bodoče prvošolce in ostale obiskovalce. Predstavili so se s plesom, rajalnimi igrami, deklamacijo, znanjem angleškega in italijanskega jezika, kamišibaj pravljico ter igro Pod medvedkinim dežnikom. Za najmlajše obiskovalce so pripravili tudi ustvarjalno delavnico.

Druženje je minilo v sproščenem vzdušju in veselem pričakovanju počitnic.

učiteljice mentorice Katja, Andreja, Petra P. P.,                                                                                                                               Petra R., Alma, Monika Š.

Debeli rtič 2024, 2. del

Od srede nam je nagajal internet (ga ni bilo) na celotnem območju zdravilišča Debeli rtič, zato tudi ni bilo nobene...