Skoči na glavno vsebino

Še sonce se je smejalo, ko so otroci zjutraj še zadnjič letos prestopili šolski prag. Nasmejani in dobre volje so že zjutraj začeli s šaljivimi igrami, ki so jih pripravili in vodili petošolci. Letošnji zmagovalci so bili učenci prvega in drugega razreda. Po podelitvi nagrad je sledil kulturni program. Učenci petega razreda so pripravili zanimive točke, s katerimi so se poslovili od učiteljic in prijateljev. Nekaj utrinkov njihovih točk si lahko ogledate na spodnji povezavi.

Seveda smo se spomnili tudi na bližajoči državni praznik in v čast domovini skupaj zapeli našo himno. Po podelitvi spričeval, priznanj in nagrad smo se zopet odpravili na igrišče, kjer je potekal težko pričakovani zaključek – lovljenje z vodnimi baloni. S sladoledom v rokah in nahrbtnikom na ramah so se učenci poslovili in zakorakali v najlepši del šolskega leta.

Srečno!

Učiteljice

 

 

 

 

 

Ste že prebrali?

Dostopnost