Skoči na glavno vsebino

Konec šolskega leta se ni mogel lepše končati kot s prireditvijo v živo, na katero smo čakali že dolgo časa. Prav zato nismo bili presenečeni nad udeležbo staršev in starih staršev, ki so kljub vročemu večeru napolnili večnamensko dvorano podružnične šole. Učenci so se namreč v kulturnem programu predstavili z glasbenimi točkami, ki so jih pripravili pri italijanščini in angleščini,  nanizali pa so tudi nekaj pevsko –  dramskih vložkov.  Tako je pod mentorstvom Alme Volk, Anje Ferfila, Ade Škamperle in Nataše Adam nastal pester, iskren, prijazen in srčen  program, ki sta ga povezovali simpatični Tinkara Teinović in Nina Adam. Pevci pa so se po dolgem času predstavili ob klavirski spremljavi Mateja Bariča. Za ozvočenje je poskrbel Aljaž Adam. Vse nastopajoče je ob koncu lepo pozdravila ravnateljica Damijana Gustinčič.

Ste že prebrali?

Juhuhu, pust je tu!

Juhuhu, pust je tu!

Pustni torek je privabil v šolo prav posebne učence. Po učilnici so poplesavale princeske, s črkami so se mučili...

Kulturni večer v Senožečah

Kulturni večer v Senožečah

Ker je 8. 2. dan namenjen kulturi, je prav, da smo se tudi z učenci spomnili na našega največjega pesnika, Franceta...

Novoletna poštica

Novoletna poštica

Učenci senožeške podružnične šole so pred novoletnimi počitnicami napisali več kot sto pisem in voščil. Praznično...

Dostopnost