“Šola skoraj bo zaprta.
Čez poletje vsak od nas
bo po svoje kolovratil
skozi veseli prosti čas.”

 

Čeprav so se počitnice uradno že začele, je na naši šoli še kar živahno: skupina učencev od 1. do 5. razreda obiskuje različne dejavnosti v sklopu počitniškega varstva, člani Baletnega društva Divača pridno vadijo za predstavo Mavrična ribica, naslednji teden se bodo pridružile še košarkarice in košarkarji Športnega društva  Žogica. Po 11. juliju pa se bodo stene šolskih prostorov odpočile in ohladile do naslednjega dogodka, ki ga nestrpno pričakujemo. Upamo, da se bo med počitnicami začela 1. faza dozidave šole s povečanjem garderob, jedilnice in dveh kabinetov. V naslednjem letu pa se nadejamo izgradnje šestih učilnic za učence 1.
triletja.

Učenkam in učenkam želim prijetne in sproščene počitnice do 1. septembra, ko se zopet srečamo na naših šolah v Divači, Senožečah in Vremah.

 

Lepo vas pozdravljamo,
                                                                        ravnateljica Damijana Gustinčič in vsi zaposleni.

Poslanica ministra dr. Papiča in državnega sekretarja dr. Felde

Ste že prebrali?

Pohod po Poti vodnih zakladov

Pohod po Poti vodnih zakladov

V nedeljo, 23. 1. 2023 je planinsko društvo Sežana organiziralo pohod za šolsko mladino po Poti vodnih zakladov- "V...

Naši košarkarji področni prvaki

Naši košarkarji področni prvaki

V četrtek je v Sežani potekalo področno prvenstvo v košarki za starejše dečke. Naši košarkarji so zmagali obe tekmi in...