V začetku letošnjega avgusta so se začela gradbena dela na matični šoli v Divači. V sklopu dograditve šole poteka 1. faza in sicer na V delu objekta:

• povečanje jedilnice za 36 mest,
  • povečanje garderobe razredne stopnje na račun zmanjšanja garderobe predmetne stopnje,
  • dozidava dveh kabinetov.

Do prvega septembra bo dokončana jedilnica, garderoba in kabineti pa oktobra. Garderobne omarice smo začasno namestili tudi v šolskem holu in tako omogočili, da bo vsak od 6. do 9. razreda imel svojo garderobno omarico.

Učence, starše in zaposlene prosim za previdnost v času gradnje, gibanje je prepovedano v conah gradnje.

Starše, ki pripeljejo otroke v šolo z osebnimi avtomobili, prosim, da ne parkirajo v neposredni bližini šole, ampak uporabijo druga okoliška parkirišča.

V želji, da ostane delovanje šole v čim varnejših okoliščinah, prosim za razumevanje in upoštevanje navodil. V naslednjem letu bo sledila izgradnja prizidka na Z delu šole, s čimer bomo uspešno rešili prostorsko krizo.

Želim vam prijeten preostanek šolskih počitnic in dopustov ter vas lepo pozdravljam.

Damijana Gustinčič, ravnateljica