Skoči na glavno vsebino

Učenci podružnične šole Vreme so v sredo, 7. septembra, sodelovali na jesenskem krosu.

Po zboru v šoli smo se zjutraj peš odpravili na pot proti Gornjim Vremam. Tam so učenci s pomočjo učiteljice z metrom označili območje in izmerili razdaljo, ki so jo morali preteči. Sledilo je ogrevanje in gimnastične vaje, ki jih je vodila ena izmed učenk. Polni energije in športne vneme so učenci pretekli zastavljeno pot in prav vsakemu je uspelo priti na cilj. Pokazali so svoje tekaške spretnosti, ob tem pa so razvijali tudi navijaški duh. Učenci so zasluženo malico pojedli kar v naravi, nato pa smo se odpravili nazaj proti šoli. Tam so se učenci še polni elana sprostili na igralih.

Sledila je podelitev pohval za sodelovanje na jesenskem krosu, ki so si jih zaslužili prav vsi.

Učencem podružnične šole Vreme čestitamo za uspešno opravljen jesenski kros.

Učiteljice Andreja Perhavec Čok, Katja Kovačič, Petra Pugelj Peca in Petra Rakovec

 

Ste že prebrali?

Debeli rtič 2024, 2. del

Debeli rtič 2024, 2. del

Od srede nam je nagajal internet (ga ni bilo) na celotnem območju zdravilišča Debeli rtič, zato tudi ni bilo nobene...

Dostopnost