Skoči na glavno vsebino

Učenci 4. in 5. razredov smo se na povabilo učiteljice Petre Pugelj z veseljem vključili v projekt Nacionalnega meseca skupnega branja, ki poudarja povezanost med umom in telesom, med gibanjem, športom in duševnim razvojem.
Družili smo se med poukom in v prostem času in branje in gibanje želeli povezati s sprostitvijo. K branju smo povabili poleg učiteljev na naši šoli, tudi našo ravnateljico in pomočnico ravnateljice. Mesec skupnega branja smo zaključili z obljubo, da bomo še naprej drug drugemu brali, za vas pa smo pripravili filmček, v katerem boste videli le drobec delavnic, ki smo jih skozi ves mesec izvajali. Vljudno vabljeni k ogledu.

 

Ste že prebrali?

Planinski tabor pod Storžičem

Planinski tabor pod Storžičem

Letošnji planinski tabor, ki ga je organiziralo Planinsko društvo Sežana, je potekal med 8. in 12. julijem na zahodnem...

Počitniško varstvo

Počitniško varstvo

Poletje je že tu in s tem tudi čas počitnic, ko se otroci najraje zabavajo in uživajo v brezskrbnih dneh. Za starše pa...

Dostopnost