Skoči na glavno vsebino

Učenci 4. in 5. razredov smo se na povabilo učiteljice Petre Pugelj z veseljem vključili v projekt Nacionalnega meseca skupnega branja, ki poudarja povezanost med umom in telesom, med gibanjem, športom in duševnim razvojem.
Družili smo se med poukom in v prostem času in branje in gibanje želeli povezati s sprostitvijo. K branju smo povabili poleg učiteljev na naši šoli, tudi našo ravnateljico in pomočnico ravnateljice. Mesec skupnega branja smo zaključili z obljubo, da bomo še naprej drug drugemu brali, za vas pa smo pripravili filmček, v katerem boste videli le drobec delavnic, ki smo jih skozi ves mesec izvajali. Vljudno vabljeni k ogledu.

 

Ste že prebrali?

Pustno rajanje v Divači

Pustno rajanje v Divači

Otroci so od nekdaj glavni junaki pustnega rajanja, in tako je bilo tudi letos v Divači, kjer so se osnovnošolci...

Dostopnost